|
Akurat odejscia miernych - raczej tanich w utrzymaniu zawodników to dobry sygnał, bo idąc po najmniejszej linii oporu to wyobrażam sobie sytuacje ze kazdy z czwórki Gogol, Szot, Kiakos, Alfaro mógłby zostac.
Za tych 4 malo znaczacych zawodnikow musi przyjść co najmniej 2 oby bardziej znaczących.
|