|
reasumując
przyszli
Staszak
Ertlthaler
odeszli
Baena
Igbekeme
Gogół
Alfaro
Szot
Kiakos
ps. nie odnotowuję jako transferów in Dziedzica, Szywacza, Wiśniewskiego. Jeśli zostaną w kadrze na jesień, wtedy można odnotować, że są zawodnikami Wisły
Ostatnio edytowane przez emjot : 16.06.2025 o godz. 12:39.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|