Karherop napisał(a):

Dzisiejszy wynik nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
Jesli takie decyzje podejmowaliby sie pod impulsem jednego bardziej lub mniej przypadkowego zdarzenia to uznałbym WK za idiotę. A badz co bądź idiota nie jest.
|
O jakim ty impulsie piszesz?WK konsekwentnie od kilku lat prze do ekstraklasy.Były dwa scenariusze.Obecnie celem Kwietnia będzie pokazanie wyższości nad Zaskrońcem co nie powinno być jakoś specjalnie wymagające