Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8050
Stary 15.06.2025, 22:20
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
Weź idź się walnij w łeb. Osobiście mnie w....ia to, że czwarty sezon z rzedu kisimy się w I lidze. To że jestem krytyczny wobec większości działań Zaskronca, wcale nie oznacza, że mnie cieszą porażki Wisly, jest wręcz przeciwnie. Boli mnie, że przeżywamy tak beznadziejny okres w dziejach klubu. Świat nie jest zero - jedynkowy jak to sobie wyobrażasz.

PS. Większość moich prognoz w sprawie Wisły się sprawdza, i to jest przerażające, bo szczerze mówiąc wolałbym się mylić ...
To zaproponuj co niby zaskroniec miałby zrobić? Czasem rzeczywistość jest jaka jest i mimo dobrych posunięć efekt jest słaby i tyle. Natomiast wasze biadolenia, że wszystkiemu winny jest zaskroniec są żenujące. Kisimy się w 1 lidze bo rozpieprzyliśmy kasę z Ekstraklasy na Fazlagiczów Sapałów Młyńskich itd itp. którzy w dupie mieli walkę o awans. Teraz chętnych przybywa bo tam jest kasa za samo istnienie i sposoby awansu są różne. Arka w dwóch meczach z nami dostała dwa prezenty od sędziów, zaskroniec jest temu winny? W ilu meczach graliśmy przeciwko sędziom którzy pozwalali naszych rąbać równo z trawą bez żadnej reakcji. Zanim Ty i reszta płaczków zaczniecie bredzić że to nie ma znaczenia bo sędziowie mylą się w obie strony, to pojmijcie, że w przekroju całego sezonu tak z 80% razy mylili się na naszą niekorzyść i to w kolejnym sezonie raczej się nie zmieni, zaskroniec winny? No nie to samo było w sezonie spadkowym, to samo było za Cupiała. Zwyczajnie jako Wisła mamy trudniej i pieprzenie o upokorzeniach są tragikomiczne. Najważniejsze że kibice chcą oglądać te "upokorzenia" i to jest wina zaskrońca.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując