|
Wszystko zmierza w kierunku, który już obstawialem rok temu, tj. że w sezonie 2025/2026 możemy zostać trzecią siłą w Krakowie. Nie wiem, czy Wieczystej uda się awansować do Ekstraklasy, ale prędzej ona może tego dokonać niż nasze asy pod wodzą Zaskrońca ... Za jakie grzechy mamy takiego dzbana jako właściciela...
|