|
To i tak nie zależy od kibica.
No i raczej małe są na to szanse
Wyobraźmy sobie przejęcie nazwy i adresu Wisły przez Wieczystą (nawet gdyby to było możliwe).
Oznaczałoby to upadłość a więc brak możliwości odzyskania jakichkolwiek pożyczek przez właścicieli. No chyba że wykupienie nazwy byłoby za spłacenie pożyczek właścicielskich. Ile tego jest?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|