Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8031
Stary 14.06.2025, 07:58
Nie wiem - śmiać się czy płakać czytając co tutaj wypisujecie.

A co mi tam -

P.S. Przypomniał mi się dowcip o Rasiaku w Barcelonie. Szanse na transfer wynosiły 50% - Rasiak chciał, ale Barcelona nie.
Mam wrażenie że szanse na Kwietnia są takie same.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.06.2025 o godz. 08:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując