Piter00 napisał(a):

|
Nie ma obecnie możliwości zrobienia takiego wału jak zrobił lech z amiką. Przepisy na to już nie pozwalają.
|
Jak awans Wieczystej miałby wpłynąć na decyzję o przejęciu akcji Wisły przez WK?Przecież to proste....
Jak Wieczysta awansuje to Kwiecień będzie miał w dupie Wisłę bo właśnie będzie miał klub w tej samej lidze bez obciążeń w postaci gigantycznych długów.
Moim zdaniem awans Wieczystej to koniec marzeń niektórych o przejęciu Wisły przez WK.