Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8027
Stary 13.06.2025, 16:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czyli Wieczysta musiałaby zmienić nazwę na przykład na Wieczysta-Wisła (jeśli człon Wisła uznać za człon reklamowy
Chyba PZPN nie uznałby „Wieczystą” jako historycznej nazwy i zakazał na tej podstawie jej zmiany na Wisła.

Pewnie z tego samego powodu nie oponowali kiedy Amica zmieniała nazwę na Lech.
Odpowiedz cytując