Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8016
Stary 13.06.2025, 12:24
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli miałbym bawić się w teorie spiskowe, to w przypadku awansu WK przejmuje Wisłę, przyprowadza tutaj kilku najlepszych grajków z Wieczystej, tam odsyła cały nasz szrot z ławki i rezerw.
Następnie przeprowadzane jest 5-6 grubych transferów, które nie pozostawiają złudzeń o co Wisła ma walczyć w sezonie 25/26.
Jaki ma sens awans Wieczystej i przejęcie przez WK całego obciążenia Wisły?
Tylko wtedy, gdy pożyczki właścicielskie zostaną wcześnie spłacone, albo umorzone.
Inaczej to dla WK żaden interes, nawet biorąc pod uwagę miłość do Wisły.
As napisał(a):
Wariant poznanski? W sensie, ze Wisla przestaje istniec, Kwiecien kupuje prawa do herbu nazwy etc i zmienia nazwe Wieczystej na Wisla Krakow? Nie wydaje mi sie to mozliwe.

Ludzie by chyba bardzo mocno przeciw temu protestowali. Ja bym sobie osobiscie dal spokoj z kibicowaniem nowej wydmuszce.

Druga sprawa jest taka, ze Wieczysta to stowarzyszenie a nie spolka. Kwiecien nie jest tez wlascicielem tam, poprostu daje kase na stowarzyszenie.
Też czasami myślę, że ten scenariusz jest rozważany.
W tej czy innej wersji.
Czy jest możliwy? Prawnicy mogą znaleźć rozwiązanie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując