Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8015
Stary 13.06.2025, 12:07
39-200 napisał(a):Wyświetl post
Uwaga: teoria spiskowa! Wieczysta wygrywa w półfinale baraży i nagle pojawia się news o możliwym pozostaniu Angela Rodado w Wiśle. Musiała się pojawić jakaś nadzieja na lepsze dni.
Może układanka wygląda tak, że gdy Wieczysta awansuje do 1. Ligi to zostanie zastosowany wariant poznański?
Skoro młyn nie reaguje na kolejne kompromitacje zaskrońca, to ten sam młyn jest też już urobiony pod taką ewentualność?
Wariant poznanski? W sensie, ze Wisla przestaje istniec, Kwiecien kupuje prawa do herbu nazwy etc i zmienia nazwe Wieczystej na Wisla Krakow? Nie wydaje mi sie to mozliwe.

Ludzie by chyba bardzo mocno przeciw temu protestowali. Ja bym sobie osobiscie dal spokoj z kibicowaniem nowej wydmuszce.

Druga sprawa jest taka, ze Wieczysta to stowarzyszenie a nie spolka. Kwiecien nie jest tez wlascicielem tam, poprostu daje kase na stowarzyszenie.
Odpowiedz cytując