Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8008
Stary 11.06.2025, 22:21
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Przypomne, ze dzis dlugi Wisly to okolo 60 mln zl (bez dlugu wobec tf) i rosna. Lepiej wiec zaplacic 1/3 tej kwoty i miec czyste konto, niz np startowac z 4 ligi ponownie.
60 ze sporym okładem to było rok temu. Teraz idziemy na 80.
Odpowiedz cytując