skarabeus napisał(a):

|
Przypomne, ze dzis dlugi Wisly to okolo 60 mln zl (bez dlugu wobec tf) i rosna. Lepiej wiec zaplacic 1/3 tej kwoty i miec czyste konto, niz np startowac z 4 ligi ponownie.
|
60 ze sporym okładem to było rok temu. Teraz idziemy na 80.