Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8007
Stary 11.06.2025, 22:19
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Z MADA miał akurat rację, a nie brakowało na forum ludzi, którzy wieszali na nim psy.
Kibic Wisły, nawet ten kreujący się na rozsądniejszego, to stan umysłu.

Skąd kolega „czerpie siłę” do lekceważącego traktowania inwestora Lechii? Jak kibic I-ligowej, zadłużonej na 80 milionów, przyznającej się do 2,5 misięcznych zaległości w wynagrodzeniach (z czerwcem będzie 3,5), gerneralnie ledwie zipiącej Wisły może napisać coś takiego o Ekstraklasowej Lechii w której zaraz po inwestycji spłacono kilkadziesiąt baniek długu, a teraz po utrzymaniu się właśnie ogłoszono, że wszystkie wynagrodzenia są na bieżąco. Jak Wy to sobie w tej głowie układacie, że się Wam to spina?
Odpowiedz cytując