Książę Palownik napisał(a):

|
Z MADA miał akurat rację, a nie brakowało na forum ludzi, którzy wieszali na nim psy.
|
Kibic Wisły, nawet ten kreujący się na rozsądniejszego, to stan umysłu.
Skąd kolega „czerpie siłę” do lekceważącego traktowania inwestora Lechii? Jak kibic I-ligowej, zadłużonej na 80 milionów, przyznającej się do 2,5 misięcznych zaległości w wynagrodzeniach (z czerwcem będzie 3,5), gerneralnie ledwie zipiącej Wisły może napisać coś takiego o Ekstraklasowej Lechii w której zaraz po inwestycji spłacono kilkadziesiąt baniek długu, a teraz po utrzymaniu się właśnie ogłoszono, że wszystkie wynagrodzenia są na bieżąco. Jak Wy to sobie w tej głowie układacie, że się Wam to spina?