Jaroo1 napisał(a):

|
Kwiecień Kwietniem ale zauważcie, że dosłownie każdy ruch z spłacaniem dużej kasy czy przejęciem klubu od Zaskrońca trwa miesiącami. Tzn negocjacje z nim tyle trwają. Z MADA gadał z rok, z Kokosinskim z pół roku?
|
Prawdopodobnie JK chce mieć względną pewność, że klub nie pójdzie w ręce jakichś krętaty.
Z MADA miał akurat rację, a nie brakowało na forum ludzi, którzy wieszali na nim psy. Z Kokosińskim też prawdopodobnie miał rację: zaangażował faceta, zachęcił do poznania klubu od środka. Nic nie poradzimy, że przytrafił się taki tragiczny wypadek.