adam_09 napisał(a):

|
Nie mam oczywiście takich danych ale myślisz, że inne zespoły mają 100% skuteczności w transferach zawodników i sztabie szkoleniowym ? Myślę, że w każdym klubie są niewypały i piłkarze w tzw. klubie kokosa.
|
Racja, ale niestety dyskusja nie bardzo ma sens. Jest na tym forum grupa ludzi charakteryzujących się wypieraniem rzeczywistości. Można im pokazać dowolne szacunki, a oni twardo powtarzają zasłyszane od prezesa klubu i jego nadwornych dziennikarzy slogany o jakoby droższych drużynach z którymi musimy konkurować. Potem wychodzi raport z twardymi danymi z których wynika, że najbogatszy konkurent przepalił na pensje maksymalnie 2/3 tego co Wisła. Ale nasi zaklinacze rzucają wtedy jakąś bzdurę typu, że u nas to wina wydatków na nietrafione transfery lub zdublowanych trenerów całkowicie ignorując, że takie rzeczy trafiają się w każdym klubie.
Potem jest nowy sezon i zabawa startuje od nowa. Ci sami ludzie podważają szacunki, powtarzają bzdury kolportowane przez klub i robią uniki zasłaniając się brakiem danych. Potem jest raport z danymi…
Trzeci raz jesteśmy w tym samym miejscu. I są to te same osoby. Szkoda czasu. Lepiej zrobić dobrą analizę i podzielić się ze zdolnymi do przyjęcia jej wyniku.