Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7984
Stary 10.06.2025, 09:43
As napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ze uzyje twojego cytatu.

Chyba mnie kurvvica strzeli jak jeszcze raz przeczytam o "fuzji" Lecha z Amika. Nie bylo zadnej fuzji! Lech przestal istniec a syndyk masy upadlosciowej sprzedal Rutkowskiemu prawa do nazwy, herbu i innych dobr niematerialnych.

16 milionow zlotych zaplacil za to Rutkowski bo to bylo mniej niz gdyby przejal Lecha, ktorego dlugi byly wielokrotnie wyzsze i ktore musialby splacic. 16 milionow to suma, ktorej domagal sie Ryszard Grobelny - prezydent Poznania - bo tyle wynosily dlugi Lecha wzgledem instytucji publicznych.

Gdyby istotnie doszlo do fuzji dwoch podmiotow to podmiot ktory powstal w wyniku fuzji dalej bylby zobligowany do splaty dlugow jednego z uczestnikow fuzji.

Przeciez w KRS stoi jak byk, ze to Amica zmienila nazwe i adres.

https://www.imsig.pl/pozycja/2006/12...5%81KA_AKCYJNA

KRS nr 125/2006 (2470) - Pozycja 69533
we dniu 23.05.2006 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. AMICA SPORT SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
wpisać: 3. "KKS LECH POZNAŃ" SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
Oczywiście tu zgadzam się z Tobą.
Natomiast fragment, który wyciągnął Onizuka to dla mnie hymn o sobie samym. Znane od 6 lat.
Odpowiedz cytując