Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7981
Stary 10.06.2025, 00:39
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
Nasz najcudowniejszy, najmądrzejszy Zaskroniec z Gorlic znowu szaleje na Twitterku, tym razem oberwało się kibicowi Lecha, który wdał się z nim w dyskusję xD
Oto cytat.

"Ten Królewski, na którego Pan wiecznie napier... - w wieku 33 lat podjął się ratowania pięknej historii Wisły Kraków, której jest kibicem, w wieku 36 wziął pełną za nią odpowiedzialność gdy już była w 1 lidze - w różnych warunkach walczy aby ten klub nawet jak ma opóźnienia spłacił wszystkich wierzycieli. Ten Królewski jest produktem Pana kraju, wieśniakiem - wychowanym na marzeniach. Ma tych pieniędzy, ile ma - na dzień dzisiejszy ma jakieś 4 lata mniej niż Ś.P. Janusz Filipiak zakładający Comarch. Nie jest miliarderem. Nie ma rodziców bogatych ale kochanych i serdecznych, nie ma znajomości, wszystko co ma, wydeptał. I nawet w takich warunkach jest w stanie przeznaczyć 90% wszystkiego co ma, by ratować co kocha. Płaci podatki w Polsce i jest jednym z nielicznych, który walczy aby Polska była niepodległa intelektualnie i nie sprzedał się nigdy dla pieniędzy ani Amerykanom ani Niemcom - bo wierzy że można robić wielkie rzeczy stąd. Kiedyś to Pan zrozumie - w szczególności w rewolucji AI, która nadchodzi a czy chce Pan się z tym chce pogodzić dziś lub nie. I bez fałszywej skromności mój głos znaczy bardzo dużo. Głos wieśniaka wychowanego poza elitami."

(...)
To cytat wyciągnięty z wątku dotyczącego fuzji Lecha z Amicą i potencjalnego transferu Rodado. Moim zdaniem Królewski zachował się w tej konkretnej wypowiedzi tak, jak powinien zachować się Wiślak.
https://dziennikpolski24.pl/jaroslaw.../c2p2-27656923
Odpowiedz cytując