Karherop napisał(a):

5 miesięcy i w obu przypadkach dalej goscie niezdolni do gry - kwintesencja.
Odgrzewam temat w tym jakże goracym okresie w wiślackim uniwersum.
|
Doszedł Olejarka po ciężkiej kontuzji i Dziedzic. Talar ma kontrakt, Gogóła mam nadzieję że już żegnamy.