Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96659
Stary 09.06.2025, 11:54
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
As, może to, że Zapolnik owszem byłby w polu karnym ale nie miałby mu kto celnie zagrać piłkę albo dośrodkować w punkt ?
skoro dosrodkowania sa na tyle dobre ze musza byc wybijane przez stoperow przciwnika to bylyby tez na tyle dobre aby moglby o nie powalczyc Zapolnik albo jakis inny wysoki napastnik.

Poza tym, w pierwszej lidze nie graja ludzie, ktorzy umieja dosrodkowac "w punkt", nawet w reprezentacji Polski odkad Blaszczykowski odszedl na emryture nie ma takiego zawodnika.

Trzeba sie cieszyc jesli nasi umieja mniej wiecej wrzucic na afere.
Odpowiedz cytując