|
I najwiecej bramek z przewrotek na polskich boiskach od czasu Mięciela. Mamy chyba generalnie tendencje do umniejszania umiejetnosci rywalom.
Grajac w esa w podobnym (z grubsza) stylu sprowadzalismy pilkarskie "drewna" i nikomu to nie przeszkadzalo. Mielismy Ondraszka, ktory potrafil nawet poklepac z Boguskim i Brozkiem.
Nie mozna miec pretensji ze wiekszosc rywali gra z nami w sposob jaki przyniesie im punkty. Nikt nam nie broni posiadac bardziei wybieganych zawodników lub wiecej grac po kontroressingu.
|