grogoriogreg napisał(a):

|
Nie mogę znaleźć pewniejszego źródła niż transfermarkt odnośnie długości kontraktu Kamila Zapolnika, ale jeśli prawdą jest, że teraz wygasa mu kontrakt z Termalicą, to powinniśmy powalczyć o tego zawodnika.
|
Sprowadzanie takich zawodników zdecydowanie wymagałoby całkowitej zmiany stylu gry i filozofii rozwoju drużyny. To by była całkowita rewolucja, jakbyśmy się przestawili na takie drewno, którego jedynym atutem jest wybieganie i wyskakanie.
Nie mówię, że tak nie można budować drużyny: Termalica, Puszcza, Arka, Miedź - opierają się na takim drewnie i to z sukcesami. Tylko że musisz zbudować w ten sposób całą drużynę. Nie możesz mieć z tyłu Duarte, Carbo i Igbekeme czy Dudy, bo po prostu nie będą w stanie grać z takim chłopem.