Armin napisał(a):

|
Tak tak już widzę kolejkę ludzi którzy odchodzą z ekstraklasowego klubu do pechowego klubu z I ligi. Obudź się.
|
Jest taki temat do wygrzebania: transferowe Science fiction i powinnismy tam sobie fantazjowac w takich kwestiach jak Zapolnik czy Karasek