Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96654
Stary 08.06.2025, 19:49
Armin napisał(a):Wyświetl post
Tak tak już widzę kolejkę ludzi którzy odchodzą z ekstraklasowego klubu do pechowego klubu z I ligi. Obudź się.
Jest taki temat do wygrzebania: transferowe Science fiction i powinnismy tam sobie fantazjowac w takich kwestiach jak Zapolnik czy Karasek
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.06.2025 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując