Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
96652
08.06.2025, 18:20
Tak tak już widzę kolejkę ludzi którzy odchodzą z ekstraklasowego klubu do pechowego klubu z I ligi. Obudź się.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin