Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96640
Stary 07.06.2025, 22:20
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Yyyy... A dlaczego ktokolwiek z Was sądzi, że "ten Austriak" ma jakąkolwiek motywację aby zmieniać klub? A jeśli już to czemu miałaby to być Wisła a nie np Śląsk, czy nawet Ruch?

Wiecie, Kamil Jóżwiak też został do wzięcia, może i o nim podyskutujmy?
"ten Austriak" ma motywację taką, że kończy mu się kontrakt i można dostać lepszy w innym klubie
stąd przymiarki do nas i Łodzi
a że u nasz zwolni się kasa z kontraktu Baeny, Rodado i być może Igbe to jest kogo przepłacać lub płacić lepiej niż w Tychach


ps. żeby takie trywialności tłumaczyć....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując