Pulpet napisał(a):

Yyyy... A dlaczego ktokolwiek z Was sądzi, że "ten Austriak" ma jakąkolwiek motywację aby zmieniać klub? A jeśli już to czemu miałaby to być Wisła a nie np Śląsk, czy nawet Ruch?
Wiecie, Kamil Jóżwiak też został do wzięcia, może i o nim podyskutujmy?
|
"ten Austriak" ma motywację taką, że kończy mu się kontrakt i można dostać lepszy w innym klubie
stąd przymiarki do nas i Łodzi
a że u nasz zwolni się kasa z kontraktu Baeny, Rodado i być może Igbe to jest kogo przepłacać lub płacić lepiej niż w Tychach
ps. żeby takie trywialności tłumaczyć....