Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12192
Stary 07.06.2025, 10:41
Poniżej kilka nazwisk z kartą na ręku na koniec czerwca:


- Kacper Karasek (Termalica) - chociaż pewnie pójdzie do ekstraklasy
- Marcin Kamiński (Schalke 04) - trzeba pamiętać, że kilka lat temu zerwał więzadło (czyli w sumie pasuje do Wisły)
- Michał Nalepa (Zagłębie Lubin) - eks. Wiślak, nie jest gorszy niz Łasicki czy Uryga
- Antoni Wodzicki (Nocerina) - dwumetrowy bramkarz, młodzieżowiec, cały sezon w Serie D, wychowanek Legii
- Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) - znane nazwisko, nie jest gorszy niz Łasicki czy Uryga
- Maciej Żurawski (Warta Poznań) - solidny ligowiec, radził sobie w ekstraklasie, w dodatku nazwisko zobowiązuje
- Arkadiusz Reca (Spezia) - pewnie będzie cieżko ale pamiętajmy, że to ulubieniec Wujka
- Kornel Lisman (Lech/ Lech II) - przetarte szlaki, spady z Lecha. Skrzydłowy, młodzieżowiec. Gorszy niż siwy hiszpan czy Kiss nie powinien być a przynajmniej wypełnia przepisy o młodzieżowcu
- Szymon Bartlewicz (Chrobry) - młodzieżowiec, w barwach Chrobrego kilka goli i asyst (nie to co nasz talent na miarę dekady). Możliwe, że klub przedłuży z nim kontrakt automatycznie o rok
Odpowiedz cytując