Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96637
Stary 07.06.2025, 08:44
Szef obiecal płacić piłkarzom odsetki od nieterminowych pensji.
Ponieważ opoxnienia będą spore, pensje również - w efekcie na samych odsetkach można dodatkowo zarobić.
W innych klubach tego nie ma, więc to na pewno przemawia za Wisłą.
I wcale nie żartuje, Królewski mówił o tym w wywiadzie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując