|
Szef obiecal płacić piłkarzom odsetki od nieterminowych pensji.
Ponieważ opoxnienia będą spore, pensje również - w efekcie na samych odsetkach można dodatkowo zarobić.
W innych klubach tego nie ma, więc to na pewno przemawia za Wisłą.
I wcale nie żartuje, Królewski mówił o tym w wywiadzie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|