Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96635
Stary 07.06.2025, 08:27
Yyyy... A dlaczego ktokolwiek z Was sądzi, że "ten Austriak" ma jakąkolwiek motywację aby zmieniać klub? A jeśli już to czemu miałaby to być Wisła a nie np Śląsk, czy nawet Ruch?

Wiecie, Kamil Jóżwiak też został do wzięcia, może i o nim podyskutujmy?
Odpowiedz cytując