Yyyy... A dlaczego ktokolwiek z Was sądzi, że "ten Austriak" ma jakąkolwiek motywację aby zmieniać klub? A jeśli już to czemu miałaby to być Wisła a nie np Śląsk, czy nawet Ruch?
Wiecie, Kamil Jóżwiak też został do wzięcia, może i o nim podyskutujmy?
