|
Tu jest serio coś nie tak :(
Najpierw mecz z Miedzią i dosłownie WSZYSTKIE nasze koszmary z tego sezonu powtórzyły się w jedno sto minut.
Teraz inwestor umiera w Polsce w najbardziej absurdalny sposób jaki można sobie wyobrazić.
Przecież to jest niemożliwe!
|