|
Ja za Rodado nie spodziewam się kokosów, będą próbowali coś zarobić (z czego ~20% trzeba odpalić Ibizie) i zejść z jego pensji. Umowa rok temu była raczej prosta - dajemy sobie jeszcze jedną szansę na awans, jak się nie uda, to Wisła nie będzie robić problemów z odejściem.
Jeśli dostaniemy za niego milion, to będzie to naprawdę dobry deal.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|