Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96630
Stary 06.06.2025, 16:45
Ja za Rodado nie spodziewam się kokosów, będą próbowali coś zarobić (z czego ~20% trzeba odpalić Ibizie) i zejść z jego pensji. Umowa rok temu była raczej prosta - dajemy sobie jeszcze jedną szansę na awans, jak się nie uda, to Wisła nie będzie robić problemów z odejściem.

Jeśli dostaniemy za niego milion, to będzie to naprawdę dobry deal.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując