Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
96629
06.06.2025, 16:22
Czytam o tych zarobkach Rodado i przypomina mi się pewien filmik w necie, że jakiś tam znawca piłki przekonywał, że w I lidze to zarobki lepszych zawodników to 12-15k zł. I to był świeży filmik.
buczo85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buczo85
Znajdź inne posty napisane przez buczo85