Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96626
Stary 06.06.2025, 13:48
Jeszcze trzeba brać pod uwagę to, że bajkopisarze-dziennikarze nie precyzują czy są to kwoty brutto czy netto ( w sensie podatku dochodowego), czy są do tego jeszcze jakieś premie oraz czy wliczona jest kwota za sam podpis.

Finalnie, jak wziąć to wszystko pod uwagę to taki Ishak może mieć ( przynajmniej brutto) 400k/ mc, oczywiście złotych.

A Rodado, to jak teraz kojarzę, gdzieś czytałem że ma 150k/mc.
Więc wydaje się, że w Polsce może starać się o 300k
Odpowiedz cytując