Patryko napisał(a):

|
Jeśli mnie pamięć nie myli, to Ishak kasuje w Lechu bańkę euro netto. W Polsce taka kasa jest do wyjęcia, ale dla absolutnej gwiazdy, a nie zawodnika przychodzącego z I ligi.
|
Ostatnio Dobrasz mówił o 650-700k euro rocznie, a nie ma akurat lepszego zrodla o Lechu niz on
Co do tego ze Rodado pewnego sufitu nie przebije to wiadomo