Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96625
Stary 06.06.2025, 13:33
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mnie pamięć nie myli, to Ishak kasuje w Lechu bańkę euro netto. W Polsce taka kasa jest do wyjęcia, ale dla absolutnej gwiazdy, a nie zawodnika przychodzącego z I ligi.
Ostatnio Dobrasz mówił o 650-700k euro rocznie, a nie ma akurat lepszego zrodla o Lechu niz on

Co do tego ze Rodado pewnego sufitu nie przebije to wiadomo
Odpowiedz cytując