Karherop napisał(a):

Tylko zagranica. W PL top kontrakty podchodza pod 200kppn miesiecznie, góra 250 dla gwiazd pokroju Ishaka czy Josue.
Za granica w Trabzonie dostanie 6x tyle a gdyby byl mlodym Polakiem w beniaminku serie A to by zarabial jeszcze wiecej.
|
Jeśli mnie pamięć nie myli, to Ishak kasuje w Lechu bańkę euro netto. W Polsce taka kasa jest do wyjęcia, ale dla absolutnej gwiazdy, a nie zawodnika przychodzącego z I ligi.