|
JK pewnie zdecyduje się oddać wszystko Kwietniowi, kiedy w rundzie jesiennej nagle, choć spodziewanie znajdziemy się w ogonie ligi, zawodnicy zaczną wystosowywać pisma o wypłaty grożąc odejściem, a trybuny zmieszają go z błotem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|