Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96616
Stary 06.06.2025, 09:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To jest scenariusz jakiego nikt jeszcze nie napisal. Dramat to malo powiedziane.

Jeśli mialbym wykazac sie skrajna naiwnością, to moze w obliczu tego zmobilizuje WK żeby jednak w nas zainwestować. Chyba juz nic innego nie zostało.
Tragedia tego Amerykanina nie ma nic wspólnego z naszą sytuacją.
Nie ma żadnych dowodów (prócz gadaniny Prezeska), że ten człowiek faktycznie gotów był wpłacić 20 mln zł.
No ludzie, ot tak sobie daje taką kasę i mówi: chłopaku (Prezesku) rób sobie z tym co chcesz.
Realnie jakieś rozmowy pewnie były, nie wiemy na jakim stopniu zaawansowania, jakie były jego warunki itd.
Zresztą, nawet jak było blisko (w co nie wierzę) to i tak w chwili obecnej nie ma to znaczenia.

A co do WK, to tak jak wielokrotnie pisałem, to Prezesek musi przyjąć jego warunki a nie stawiać swoje.
Teraz już nie ma alternatywy ( realnej lub w formie blefu negocjacyjnego).
Ale zapewne zdecyduje się na wariant "trwać" co spowoduje walkę "o spadek" w przyszłym sezonie.
Odpowiedz cytując