|
Pomiedzy utrzymaniem a walka o awans jest jeszcze 11 wolnych slotów.
Bez Baeny, Igbekeme, Rodado, Mikulca i Urygi nasz poziom to mniej wiecej miejsca 7-14, czyli baraże nam nie groża i spadek raczej też nie.
Wszystko teraz zależy od tego co wyczaruja w gabinetach.
Poki co minął tydzień a z klubu jedno wielkie zero informacji.
|