Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7957
Stary 06.06.2025, 07:34
Jak już myślisz, że jesteśmy na dnie i nie może być gorzej, to zaczynamy kopać dół. Tzn. żeby była jasność, tutaj akurat to nie jest wina nikogo z klubu, po prostu jakieś chore fatum przez które będziemy pozbawieni zastrzyku gotówki na kolejny sezon.

Jeśli my serio nie zmienimy filozofii gry a budżet będziemy mieć niższy o te 20 baniek, to zaczynam (tym razem już na serio) martwić się o utrzymanie.
Odpowiedz cytując