|
Jak już myślisz, że jesteśmy na dnie i nie może być gorzej, to zaczynamy kopać dół. Tzn. żeby była jasność, tutaj akurat to nie jest wina nikogo z klubu, po prostu jakieś chore fatum przez które będziemy pozbawieni zastrzyku gotówki na kolejny sezon.
Jeśli my serio nie zmienimy filozofii gry a budżet będziemy mieć niższy o te 20 baniek, to zaczynam (tym razem już na serio) martwić się o utrzymanie.
|