sandomingo napisał(a):

Wobec dzisiejszych informacji dotychczasowe rozważania tracą znaczenie.
Żeby w ogóle dokończyć sezon Wisła musi sprzedac Rodado a jeżeli będą chętni to również Letkiewicza.
Natomiast Basza musi.siegnac do piłkarskiego.smietnika głębiej niż to było planowane.
|
To jest scenariusz jakiego nikt jeszcze nie napisal. Dramat to malo powiedziane.
Jeśli mialbym wykazac sie skrajna naiwnością, to moze w obliczu tego zmobilizuje WK żeby jednak w nas zainwestować. Chyba juz nic innego nie zostało.