|
Senior Member
Offline
|
|
Nehiar napisał(a): 
|
Ja jestem ciekawy dlaczego na tej liście pozycji nie ma lewego obrońcy. Przecież Mikulec będzie to grania dopiero za rok. Zamierzają grać Krzyżanowskim i przedłużyć Kiakosa ? Czy jeszcze jakaś inna opcja?
|
Uniwersalny Szot 
|
|