Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96607
Stary 05.06.2025, 14:28
Moglibyśmy sprowadzić Szymczaka na wypożyczenie, bo na defnitywny nie ma szans.. lech raczej się nie będzie zabijał o niego, w GKS wiosne miał średnią 15M 3G.. przydałby nam się wysoki napastnik, ale Szymczak, Zwoliński i Rodado to chyba byłoby za dużo... zapewne tylko w przypadku transferu Rodado miałoby to sens
Odpowiedz cytując