Patryko napisał(a):

|
Jeśli przy szukaniu napastnika jedynym wyznacznikiem ma być tylko i wyłącznie wzrost, to może po prostu od razu ściągnijmy z powrotem Sobola, bo jakość takiego transferu będzie zbliżona.
|
Ma sie rozumiec, ze nie tylko wzrost. Rozmawiamy o profesjonalnym futbolu wiec myslalem, ze jakby jest to zrozumiale dla wszystkich bez potrzeby klepania literek bez sensu.
Jednak napisze dla jasnosci kogo sobie wyobrazam.
Zawodnik o wzroscie okolo 195 centymetrow wzrostu, posiadajacy seniorskie doswiadczenie w wymagajacych fizycznie ligach zeby wiedzial co sie wokol niego dzieje w deszczowy listopadowy wieczor w polu karnym w Glogowie. Dobrze jakby to byl ktos kto na przyklad w mlodosci rywalizowal w jakiejs CLJotce lub jest odpadem z powazanej akademii jak Fred czy Rodado.
Ktos kto nie obrazi na role (i zarobki) Jokera wchodzacego w 65 minucie na Polonie Bytom broniaca 0-0 jak niepodleglosci.