|
Jezu Krzyżanowski w podstawie XD my się ....a cofamy w rozwoju, byłem przeszczęśliwy, że Torino się nabrało na tego kasztana i go wzięli, to wraca jak bumerang i będzie jeszcze pchana narracja o byciu wunderkidem XD a potem szok i niedowierzanie jak się znowu zesra w jakimś meczu i sprezentuje 2 bramki przeciwnikowi.
|