Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7930
Stary 04.06.2025, 22:50
Nasz najcudowniejszy, najmądrzejszy Zaskroniec z Gorlic znowu szaleje na Twitterku, tym razem oberwało się kibicowi Lecha, który wdał się z nim w dyskusję xD
Oto cytat.

"Ten Królewski, na którego Pan wiecznie napier... - w wieku 33 lat podjął się ratowania pięknej historii Wisły Kraków, której jest kibicem, w wieku 36 wziął pełną za nią odpowiedzialność gdy już była w 1 lidze - w różnych warunkach walczy aby ten klub nawet jak ma opóźnienia spłacił wszystkich wierzycieli. Ten Królewski jest produktem Pana kraju, wieśniakiem - wychowanym na marzeniach. Ma tych pieniędzy, ile ma - na dzień dzisiejszy ma jakieś 4 lata mniej niż Ś.P. Janusz Filipiak zakładający Comarch. Nie jest miliarderem. Nie ma rodziców bogatych ale kochanych i serdecznych, nie ma znajomości, wszystko co ma, wydeptał. I nawet w takich warunkach jest w stanie przeznaczyć 90% wszystkiego co ma, by ratować co kocha. Płaci podatki w Polsce i jest jednym z nielicznych, który walczy aby Polska była niepodległa intelektualnie i nie sprzedał się nigdy dla pieniędzy ani Amerykanom ani Niemcom - bo wierzy że można robić wielkie rzeczy stąd. Kiedyś to Pan zrozumie - w szczególności w rewolucji AI, która nadchodzi a czy chce Pan się z tym chce pogodzić dziś lub nie. I bez fałszywej skromności mój głos znaczy bardzo dużo. Głos wieśniaka wychowanego poza elitami."

A tu kolejny "błyskotliwy" wpis naszego Szefa xD Zero wyciągania wniosków jak zwykle:

"Nie. Nie będziemy tak grać. Nawet kosztem 2-3 lat bez awansu. Nasza polityka w pierwszej drużynie, akademii i drugiej drużynie jest oparta o pewną filozofię którą wspólnie będziemy kultywować. Nie zaciągniemy kredytu na “drwali” którzy wygrają 1 ligę a potem spadną po roku. Będziemy udoskonalać system konsekwentnie."
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 05.06.2025 o godz. 05:32.
Odpowiedz cytując