|
Są plusy i minusy kontraktów w stylu 1+1.
Szczerze powiedziawszy chyba wolę wietrzenie szatni co rok, niż kolejnego Fazlagicia żerującego na klubie przez kilka lat. Dodatkowo przy sorcie piłkarzy, których zatrudniamy, jest to po prostu najbezpieczniejsza opcja dla nas.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|