Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96593
Stary 04.06.2025, 20:49
Są plusy i minusy kontraktów w stylu 1+1.

Szczerze powiedziawszy chyba wolę wietrzenie szatni co rok, niż kolejnego Fazlagicia żerującego na klubie przez kilka lat. Dodatkowo przy sorcie piłkarzy, których zatrudniamy, jest to po prostu najbezpieczniejsza opcja dla nas.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując