Karherop napisał(a):

JK potwierdził że Krzyżanowski wraca do Wisły.
Zobaczymy czdgo nauczył się przez rok w Primaverze. Gorszy w starciu z 1 ligowymi rywalami niż wtedy nie będzie.
|
Pożyjemy-zobaczymy albo nie. Mnie się wydaje, że klub typu Widzew czy motor może zechcieć zainwestować te 400-500 tys euro w nadziei odsprzedaży za 2-3 bańki euro za 2-3 lata. Rzecz w tym żeby nieźle zagrać za rok w pucharach co uważam zwłaszcza w przypadku Widzewa jest realne.
A zabawniejszy scenariusz jest taki, że 2 tygodnie po zakończeniu umowy wypożyczenia zgłosi się choćby to torino i powie, że w sumie moze kupić k, ale za stówkę. I po ciężkich negocjacjach padalec go sprzeda za 150 tys euro.