Warczak jak wielu młodych (np. Sukiennicki

) się zapowiadał - widziałem go na górce formy Stali na początku sezonu bodaj w trzech meczach - no ok wybiegany, szybki, gorzej z bronieniem było, ale młody jest może by się wyrobił (tak myślałem)
tyle, że pod koniec sezonu, jak go zobaczyłem w meczu z nami to to nawet nie był cień kopacza z początku sezonu
był dramatyczny
szkoda sobie w tym momencie głowy zawracać
Tego Tortiego to bym nawet za darmo tu nie chciał...
ps. eks nasz kopacz (Przybyłko) po zerwaniu więzadeł i zaliczeniu dwóch spadków z Wartą wylądował w Niepołomicach
kiedyś się zapowiadał
teraz ... inwalidów po zerwaniu mamy kilku... (na L4: Skrobański, Uryga, Starzyński.... niby w grze: Łasicki)
na szczęście nikt nie wpadł na pomysł by go tu ściągać