Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96589
Stary 04.06.2025, 16:59
Warczak jak wielu młodych (np. Sukiennicki ) się zapowiadał - widziałem go na górce formy Stali na początku sezonu bodaj w trzech meczach - no ok wybiegany, szybki, gorzej z bronieniem było, ale młody jest może by się wyrobił (tak myślałem)
tyle, że pod koniec sezonu, jak go zobaczyłem w meczu z nami to to nawet nie był cień kopacza z początku sezonu
był dramatyczny

szkoda sobie w tym momencie głowy zawracać
Tego Tortiego to bym nawet za darmo tu nie chciał...

ps. eks nasz kopacz (Przybyłko) po zerwaniu więzadeł i zaliczeniu dwóch spadków z Wartą wylądował w Niepołomicach
kiedyś się zapowiadał
teraz ... inwalidów po zerwaniu mamy kilku... (na L4: Skrobański, Uryga, Starzyński.... niby w grze: Łasicki)
na szczęście nikt nie wpadł na pomysł by go tu ściągać
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując