Watts napisał(a):

skoro podobno mamy procent od następnego transferu, to dostaniemy od razu 1/3 kwoty z powrotem
|
ale trzeba mieć jeszcze te 2/3
a z tym może być cienko
ps. jakby Krzyżanowski nie wracał, a Włosi zapłacili (jakby babcia miała wąsy....).... kiedyś