Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96583
Stary 04.06.2025, 14:02
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Ibe-Torti z SSW fajnie jakby przyszedł. Na obronę ten Dijaković i może Warczak by się skusił na powrót do nas, jako konkurencja dla Jarocha?
Warczak ma kontrakt do 2026
nie łudź się, że wydamy cokolwiek za niego

z SSW mamy już jednego i myślę że wystarczy, wprawdzie ten Torti ma kontrakt do czerwca, ale ma opcję przedłużenia o rok
Ostatnio edytowane przez emjot : 04.06.2025 o godz. 14:15.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując