Szneka napisał(a):

|
Ibe-Torti z SSW fajnie jakby przyszedł. Na obronę ten Dijaković i może Warczak by się skusił na powrót do nas, jako konkurencja dla Jarocha?
|
Warczak ma kontrakt do 2026
nie łudź się, że wydamy cokolwiek za niego
z SSW mamy już jednego i myślę że wystarczy, wprawdzie ten Torti ma kontrakt do czerwca, ale ma opcję przedłużenia o rok