Markus napisał(a):

Zastanawiam się jak ktoś może zakładać jednocześnie 2 warianty:
a) Broda i Łasicki będą zdrowi i do gry przez całą rundę jesienną
b) Broda i Łasicki prezentują odpowiedni poziom jakościowy dla potrzeb Wisły.
Moim zdaniem nie zachodzi ani jedno ani drugie. Utrzymywanie ich kontraktów to dalsze wyrzucanie pieniędzy w błoto.
|
Jest tez trzeci wariant W przypadku Wisły im wiecej transferow w jednym czasie trzeba przeprowadzić tym wieksze prawdopodobieństwo wtopy.
W klubie nie zdolali przez caly sierpien 2024 sciagnac zastepstwa za Colleya (po kolei opcje sie wywalaly), ze juz widze jak ściągniemy w jednym oknie 3 stoperow. A zapewne byłyby to pozycje nr 8, 15 i 18 na naszej liscie stoperow.
Nie trzeba miec kursu uefa pro żeby wiedzieć ze tyle zmian jednoczenie w zespole skutkuje całkowity wywaleniem na poczatku sezonu.
Jakbym mial fundusze i czas to bym stworzyl zespol od 0 w czasie jednego okna, tyle ze życie to nie FM