|
Napisałbym tak samo, gdyby to nie był obecnie jeden w miare zdrowy stoper w kadrze.
Nie sciagniemy w jednym oknie 3 zdrowych, dobrych stoperow, skoro mamy problem sciągnąć chocby JEDNEGO. Patrz lato 2024.
Mozemy wywalic w tym oknie 15 gosci z drużyny i ściągnąć kolejnych 15 ale sami wiemy czym to sie skonczy.
Opcja z przetrzymanie Jarocha i Łasickiego to salomonowe rozwiązanie. Nie wiąże nas przynajmniej z w/w panami na dłużej niz 6 miesiecy w momencie gdy pol druzyny mamy na walizkach
|